Gabinet

Gabinet

O gabinecie

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy przyjazne miejsce, w którym przeprowadzamy pełen zakres zabiegów stomatologicznych, także tych związanych z chirurgią, implantologią, protetyką oraz ortodoncją.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, dlatego zapraszamy do kontaktu i ustalenia terminu konsultacji

Udogodnienia

– dostęp do Wi-Fi
– jednorazowe zestawy do higieny jamy ustnej
– konsultacje
– gabinet przystosowany dla niepełnosprawnych
– przypomnienia o wizycie SMS/tel./e-mail
– dogodne formy płatności
– klimatyzowane pomieszczenia
– sprzedaż produktów stomatologicznych
– opieka pozabiegowa
– obsługa polsko-angielska

Gwarancja bezpieczeństwa

Wiemy jak ważne jest dla Państwa zdrowie i świadomość bezpieczeństwa. Dlatego wprowadziliśmy ścisłe i rygorystyczne procedury sterylizacji i dezynfekcji używanego przez nas sprzętu i narzędzi. Posiadamy specjalnie wdrożone i restrykcyjnie przestrzegane systemy kontroli:

  • wewnętrzna kontrola skuteczności sterylizacji
  • zewnętrzna kontrola skuteczności sterylizacji potwierdzana testami biologicznymi

Efektem jest jałowość w polu zabiegowym i idące za tym bezpieczeństwo pacjenta. Nasz Autoklaw firmy Stern Weber to jeden z najlepszych i niezawodnych urządzeń na rynku, jest najwyższej klasy i posiada próżnię wstępną, co gwarantuje spełnienie rygorystycznych standardów procesów sterylizacji.

Wszystkie narzędzia, wiertła i końcówki stomatologiczne (turbiny i mikrosilniki) poddawane są dezynfekcji chemicznej, pakowane w jednorazowe pakiety i sterylizowane w autoklawie. Każdy sterylizowany pakiet podlega kontroli przy użyciu testów chemicznych. Stosujemy jednorazowe środki ochronne zakładane na sprzęt stomatologiczny, zmieniane po każdym pacjencie.

Wszystkie narzędzia są zafoliowane i otwierane dopiero przy pacjencie. Dzięki zastosowaniu m.in. takich procedur każdy pacjent może czuć się komfortowo i bezpiecznie w naszym gabinecie. Sterylne narzędzia to bezpieczeństwo dla lekarza i pacjenta.